Allnature Rowan Berry Herbal Drops 50 ml
Buy

Allnature Rowan Berry Herbal Drops 50 ml

Jste vystaveni zvýšené námaze a stresu? Fytoterapie, tedy bylinkářství, má odpovědi na různé nástrahy, které na nás a naše zdraví číhají každý den. Jeřáb ptačí se svými plody jeřabinami lidoví léčitelé a znalci čínské medicíny odjakživa využívali pro osvěžení celého našeho těla. Sorbus aucuparia, tedy Jeřáb ptačí latinsky, obsahuje vitamín C, třísloviny, antokyany, silice, flavonoidy či látky podobné ženským hormonům. Kromě osvěžení působí jeřáb blahodárně na naši imunitu. Jde tedy o komplexní tinkturu z tohoto krásného a často dekorativního stromu mnoha zahrad.

Upozornění:
Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící ženy. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

Dávkování:
2–3 x denně 1–2 ml (15–30 kapek), nepřekračujte doporučené denní dávkování. Užívejte alespoň měsíc a poté na 14 dní vysaďte. Neužívejte současně s léky na ředění krve.

Složení:
voda, jemný líh (obsah lihu je minimálně 35 obj. % alk.), Jeřáb ptačí (Sorbus Aucuparia) standardizovaný extrakt - 3 g / 100 ml, vitamín C (kyselina L-askorbová).

Obsah:
50 ml

1 dávka (1–2 ml) 30–60 mg extraktu jeřábu (*DDD: není stanoveno), 5–10 mg vitamín C (12–38 % *DDD).
*doporučená denní dávka

Výrobce:
Allnature s.r.o., Březhradská 148, 503 32 Hradec Králové, Česká republika.