Allnature St. John's Wort Herbal Drops 50 ml
Buy

Allnature St. John's Wort Herbal Drops 50 ml

V Třezalce tečkované se skrývá výjimečná látka hypericin, která je v koncentrované formě zastoupena také v naší Allnature Třezalka tečkovaná tinktuře. Právě tato látka je zodpovědná za mnoho příznivých působení na náš organismus a není divu, že Hypericum perforatum - třezalku latinsky, mají už od starověku léčitelé v oblibě.

V těch dávných dobách za starého Řecka ji používali na nemoci jater, žlučníku, nebo problémy se zažívacím traktem.

Co o třezalce více dnes? Blahodárně působí na normální funkce a stav mnoha našich orgánů - například na normálním trávení a správné funkci dýchacího, kardiovaskulárního a trávicího systému. Pozadu nezůstává ani emoční rovnováha a duševní zdraví, pro správnou relaxaci našeho ducha i mysli. Byly pozorovány také pozitivní účinky na normální stav naší pokožky. Není divu, že léčitelé považují třezalku za všelék!

Upozornění:
Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící ženy. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

Dávkování:
2–3 x denně 1–2 ml (15–30 kapek), nepřekračujte doporučené denní dávkování. Třezalka může vyvolat přecitlivělost ke sluneční expozici.

Složení:
voda, jemný líh (obsah lihu je minimálně 35 obj. % alk.), Třezalka tečkovaná (Hypericum perforatum) standardizovaný extrakt - 4 g/ 100 ml.

Obsah:
50 ml

1 dávka (1–2 ml) 40–80 mg extraktu třezalky (*DDD: není stanoveno).
*doporučená denní dávka

Prodávající:
Allnature, s.r.o., Březhradská 148, 503 32 Hradec Králové, Česká republika.