Allnature St. John's wort extract 60 cps.
Buy

Allnature St. John's wort extract 60 cps.

Latinský název Hypericum perforatum, česky Třezalka tečkovaná. Už za dávných časů se užívala třezalka na léčení močových cest a při problémech s dýchacím ústrojím. Je účinná i na posílení emoční rovnováhy a zlepšení duševního zdraví. Je výborná pro lepší náladu a má uklidňující vliv na tělo. Je to přírodní antibiotikum, které pomáhá na různé záněty a hormonální problémy. Není vhodná pro cukrovkáře nebo lidi nemocné s nízkým tlakem a také pro pacienty s nádory. Bylinný extrakt je doplněný o vitamín C, který má dobrý vliv na imunitu.

Dávkování:
1–2 kapsle denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Maximálních účinků je dosaženo při dlouhodobém užívání. Pozor! Třezalka může vyvolat přecitlivělost ke sluneční expozici.

Upozornění:
Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Neužívejte v případě přecitlivělosti na některou ze složek. Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Složení:
želatinová kapsle, Třezalka tečkovaná (Hypericum perforatum) standardizovaný extrakt, vitamín C (kyselina L-askorbová), mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý rostlinného původu.

Obsah:
60 cps

Výrobce:
Allnature, s.r.o., Březhradská 148, 503 32 Hradec Králové, Česká republika.

Obsah v jedné kapsli:

  1 kapsle % RHP - referenční hodnota příjmu
Třezalka tečkovaná (Hypericium perforatum) standardizovaný extrakt) 200 mg není stanoveno
Vitamín C 250 mg 31 % RHP