Allnature Rhodiola Rosea Herbal Drops 50 ml
Buy

Allnature Rhodiola Rosea Herbal Drops 50 ml

Vysoko v horách voní a roste silně chráněná rozchodnice růžová, bylina jinak známá pod latinským názvem Rhodiola rosea. Chráněná a vzácná je z důvodu, že její výjimečné vlastnosti znali už naši předci, především v severských zemích a v Rusku, kde ji skoro doslova vytrhali do poslední rostliny. V těchto zemích byla rozchodnice odjakživa předepisována na léčbu tuberkulózy a po celém světě je známa především jako bylina pro podporu energie, imunity, koncentrace, paměti a mysli. Studie mluví o rhodiole také jako o silném adaptogenu, tedy prostředku zvyšující odolnost organismu ve změněných podmínkách. Naopak tradiční medicína bylinu považuje za výborný prostředek pro celkovou harmonizaci a vyrovnanost těla i ducha. 

Předávkování může provázet roztěkanost, bolest hlavy, ale i podrážděnost. Nežádoucí účinky po snížení dávky sice rychle mizí, přesto dodržujte doporučené dávkování ke správnému účinku byliny.

Upozornění:
Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

Dávkování:
3x denně 1-2 ml (15-30 kapek), nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Složení:
voda, jemný líh (obsah lihu je minimálně 35 obj. % alk.), Rozchodnice růžová (Rhodiola rosea) standardizovaný extrakt, vitamín C (kyselina L-askorbová).

Obsah:
50 ml

1 dávka (1–2 ml) 50–100 mg extraktu rozchodnice (*DDD: není stanoveno), 12,5–25 mg vitamín C (47–94 % *DDD).
*doporučená denní dávka

Prodávající:
Allnature, s.r.o., Březhradská 148, 503 32 Hradec Králové, Česká republika.