Allnature Relax Herbal Tea 50 g
Buy

Allnature Relax Herbal Tea 50 g

Znáte uklidňující bylinky? Patří mezi ně meduňka, levandule, šalvěj, měsíček a také fenykl. A všechny tyto rostliny, tolik oblíbené v lidovém léčitelství, jsme namíchali do čajové směsi Allnature Relax.

Ta napomáhá odpočinout si od starostí a nepříjemných povinností. Ideální k popíjení při náročném pracovním týdnu a jiném fyzickém i psychickém vypětí.

A jak bylinky ve směsi fungují? Meduňka je doslova zázrak na uklidnění, který je schopen dle studií pomáhat od deprese. Krásná levandule se k nám ze středomoří dostala díky tehdejším mnichům pro uvolňující účinky a není divu, že se tato silně aromatická bylina také používá do relaxačních koupelí. Bylinkáři doslova milují šalvěj, která má hojivé a uklidňující účinky. A fenykl? Ten je znám svými pozitivními účinky na zažívání a schopnostmi tlumit napětí a křeče.

Použití:
1–2 lžičky čaje zalijte 250 ml horké vody. Nechte 10 minut odstát a poté sceďte. Čaj připravujte vždy čerstvý a pijte 1–2× denně. Pijte 21 dní, poté udělejte 7 dní pauzu a cyklus opakujte.

Složení:
Meduňka, levandule, šalvěj, měsíček, fenykl.

Obsah:
50 g

Výrobce:
Allnature s.r.o, Březhradská 148, 503 32 Hradec Králové