Allnature Milk Thistle Herbal Drops 50 ml
Buy

Allnature Milk Thistle Herbal Drops 50 ml

Ostropestřec mariánský je bodlák, který je obtížné pěstovat, proto je naše Allnature tinktura perfektní volbou, jak využít všech benefitů této hodnotné byliny s dlouhou tradicí v lidovém léčitelství. Samotný ostropestřec je z velké části tvořen bílkovinami a rostlinnými oleji. Jde o směsi kyseliny linolové a dalších nenasycených mastných kyselin. Společně s histaminem, kvercetinem, vitaminem E a nerozpustným silymarinem jde o přímo zázračnou bylinu při  léčbě jaterních onemocnění (záněty jater, cirhóza nebo vznik žlučových kamenů). Současně s obnovou jaterní tkáně mariánský bodlák výborně detoxikuje organismus, shodují se vědecké studie, které mimo jiné potvrdily i účinky na zlepšení trávení a celkovou duševní pohodu při pravidelném užívání.

Ostropestřec ojediněle vyvolává alergickou reakci, jinak nejsou při dodržení dávkování známy žádné nežádoucí účinky.

Upozornění:
Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící ženy. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazujte pestrou a vyvýženou stravu.

Dávkování:
3 x denně 1–2 ml (15–30 kapek), nepřekračujte doporučené denní dávkování. Dodržujte cyklus podání 4 týdny a 1 týden vysadit.

Složení:
voda, jemný líh (obsah lihu je minimálně 35 obj. % alk.), Ostropestřec mariánský (Silybum marianum) standardizovaný extrakt, vitamín C (kyselina L-askorbová).

Obsah:
50 ml

1 dávka (1–2 ml) 75–150 mg extraktu ostropestřce (*DDD: není stanoveno), 12,5–25 mg vitamín C (47–94 % *DDD).

Výrobce:
Allnature s.r.o., Březhradská 148, 503 32 Hradec Králové, Česká republika.