Allnature Mantis Herbal Drops 50 ml
Buy

Allnature Mantis Herbal Drops 50 ml

Kontryhel žlutozelený je odjakživa v lidovém léčitelství spojován s léčbou ženských obtíží. Dnešní medicína však dobře zná pozitivní působení kontryhelu na cévní soustavu, nebo léčba syndromu těžkých nohou, který se k cévnímu a žilnímu systému váže. Stejně tak je Alchemilla xanthochlora - tedy kontryhel latinsky, blahodárný pro normální funkce našeho dýchacího systému. Není divu, že je tato léčivá rostlina významnou exportní surovinou pro výrobu různých léčiv.

Naše Allnature Kontryhel žlutozelený tinktura tedy není vhodná pouze pro ženy. Dbáme na maximální kvalitu vstupních bylin, abychom vám umožnili čerpat ze schopností přírody a fytoterapie to nejlepší.  

Upozornění:
Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící ženy. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

Dávkování:
2–3 x denně 1–2 ml (15–30 kapek), nepřekračujte doporučené denní dávkování. Tinkturu je možné přidat do studeného nápoje.

Složení:
voda, jemný líh (obsah lihu je minimálně 35 obj. % alk.), Kontryhel žlutozelený (Alchemilla xanthochlora) standardizovaný extrakt - 3 g / 100 ml.

Obsah:
50 ml

1 dávka (1–2 ml) 30–60 mg extraktu kontryhelu (*DDD: není stanoveno).
*doporučená denní dávka

Prodávající:
Allnature, s.r.o., Březhradská 148, 503 32 Hradec Králové, Česká republika.