Allnature Goji Berry 60 tabs
Buy

Allnature Goji Berry 60 tabs

Doplněk stravy Goji berry od značky Allnature se získává ze superpotraviny jménem kustovnice čínská neboli plody Goji. Přestože jsou plody Goji v našich končinách poměrně novou surovinou, v tradiční čínské medicíně mají své místo již po tisíciletí. Mohou za to především jedinečné nutriční hodnoty a skvělé účinky na lidské zdraví. Plody ovoce Goji obsahují kromě minerálních látek, dvaceti aminokyselin, vitamínů, polysacharidů, nenasycených mastných kyselin i celou řadu karotenoidů. Konzumace tablet Goji berry dodává tělu vitalitu, posiluje přirozenou obranyschopnost organismu i zlepšuje sexualitu. Doplněk stravy Goji berry neobsahuje žádné známé alergeny.

Upozornění:
Nepřekračujte doporučenou denní dávku, která představuje 1 až 2 tablety denně. Tablety vždy zapijte dostatečným množstvím tekutin. Přípravek je pouze doplňkem pestré stravy, nikoli její náhradou. V případě, že užíváte lékařem předepsané léky, poraďte se o doplňku stravy Goji berry s vaším lékařem. Přípravek není vhodný pro osoby děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte proto mimo dosah dětí.

Složení:
2000 mg extraktu goji berry v 1 tabletě (500 mg 4:1), pomocné látky (stearan hořečnatý, oxid křemičitý, oxid titaničitý).

Obsah:
60 tablet

Výrobce:
Allnature s.r.o, Březhradská 148, 503 32 Hradec Králové