Allnature Acai Berry 60 caps

Allnature Acai Berry 60 caps

Doplněk stravy Acai berry 60 cps od značky Allnature je vyrobený z plodů, které se získávají z třicet metrů vysoké palmy Euterpe oleracea. Přípravek neobsahuje žádné známé alergeny. Rovněž v něm nejsou obsaženy žádné živočišné látky nebo lepek. Naopak je zdrojem celé řady vitamínů, minerálních látek, omega 3, 6 a 9 mastných kyselin a velkého množství antioxidantů. Plody Acai berry se tak právem řadí mezi cenné superpotraviny, které mají velký přínos pro lidské zdraví. Vzhledem k tomu, že bobule Acai berry nevydrží dlouho čerstvé a podléhají rychlé zkáze, jsou kapsle Acai berry jedinečnou možností, jak získat cenné živiny, které dužina plodů Acai berry nabízí.

Upozornění:
Nepřekračujte doporučenou denní dávku, která představuje 1 až 2 kapsle denně. Kapsli vždy zapijte dostatečným množstvím tekutin. Jedná se o doplněk stravy, který neslouží jako náhrada pestré stravy. V případě, že berete léky na lékařský předpis, poraďte se o užívání doplňku stravy Acai berry se svým lékařem. Přípravek není vhodný pro osoby těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Složení:
1000 mg extraktu acai berry v 1 kapsli (200 mg 5:1), pomocné látky (maltodextrin, stearát hořečnatý, želatinová kapsle).

Skladování:
Skladujte v suchu a temnu při teplotě 5 až 25 °C. Po otevření spotřebujte produkt nejpozději do 6 měsíců.

Obsah:
60 kapslí

Výrobce:
Allnature s.r.o, Březhradská 148, 503 32 Hradec Králové